Nacionalni paletni komite Slovenije

EPAL CP palete: testiranje s strani vodilnega proizvajalca polimerov Covestro

Covestro, globalni proizvajalec polimerov, kot prvo veliko kemijsko podjetje namerava uvesti kot nosilce tovora nove EPAL-CP palete. Pred začetkom uporabe bodo novo licencirane EPAL-CP palete poskusno testirali na proizvodnih lokacijah Covestra v Evropi.

Interaktivna paleta - nosilec tovora v prihodnosti

Inštitut Fraunhofer IML in Evropsko paletno združenje - European Pallet Association e.V. (EPAL) - sta v najnovejšem podjetniškem laboratoriju v Dortmundu razvila nosilce tovora prihodnosti. Prvi primer uporabe za interaktivno paleto sta partnerja predstavila javnosti na sejmu LogiMAT 2018 - mednarodnem strokovnem sejmu za rešitve v intralogistiki in procesnem menagementu.

EPAL Academy Webinar - interaktivni izobraževalni program
EPAL - rekorden rezultat proizvodnje 2017

SIPAL proizvodnja 2017

EPAL - novica v zvezi z EPAL CP - paletami

EPAL predstavil EPAL CP-palete

Pod geslom „Kemija je prava“ je Evropsko paletno združenje European Pallet Association e.V. (EPAL) na svoji tiskovni konferenci v Dusseldorfu predstavilo EPAL CP-palete, katerih kakovost je zagotovljena s strani neodvisne kontrolne inštitucije.

EPAL Euro paletni pool – odločitev trga

V Ukrajini ponovno ponarejene UIC - palete